Serwis MILWAUKEE

Jako oficjalny dystrybutor marki zajmujemy się naprawą gwarancyjną i pogwarancyjną oraz konserwacją elektronarzędzi i innych akcesoriów. Nasz serwis narzędzi instaluje tylko oryginalne części zamienne, a także służy fachowym doradztwem dotyczącym prawidłowego korzystania z urządzeń, co wpływa na poprawę ich żywotności. Oferujemy bezpłatne przedłużenia gwarancji nowo zakupionego sprzętu MILWAUKEE po rejestracji na naszej stronie.

Dlaczego my?

Profesjonalny, renomowany serwis MILWAUKEE to pewność, że urządzenie będzie znów działać jak nowe. Tylko oryginalne części zamienne oraz odpowiednio przeszkolony personel zapewniają usługę na najwyższym poziomie. Korzystanie z doświadczenia producenta oraz wieloletnia praktyka pozwalają nam traktować każdego klienta indywidualnie i z taką samą dokładnością podchodzić do sprzętu użytkowanego amatorsko, jak również zawodowo.

Szeroki asortyment

Stawiamy na niezawodność. W naszym serwisie narzędzi jesteśmy w stanie zamówić każdą część zamienną do sprzętu MILWAUKEE. Gwarancja oryginalności elementów zapewnia prawidłową pracę urządzenia oraz zmniejsza ryzyko kolejnych awarii. Wiemy, jak ważny jest czas, dlatego napraw i konserwacji dokonujemy w najszybszym możliwym terminie.

Dlaczego warto naprawiać?

Oryginalny i wysokiej jakości sprzęt powinien być naprawiany, a nie wyrzucony i zastąpiony nowym. Serwis narzędzi MILWAUKEE rekomenduje zgłaszanie się nawet z najmniejszymi usterkami, które z czasem mogą wywołać nieodwracalne skutki i narazić właściciela na dodatkowe koszty. Wysoka jakość marki gwarantuje długoletnie użytkowanie, dlatego nie polecamy samodzielnych reparacji, a powierzenie sprawy profesjonalistom.

Urządzenia bezprzewodowe i przewodowe

Dla obu rodzajów narzędzi mamy w ofercie zarówno dodatkowe elementy wyposażenia, jak również oryginalne części zamienne. Przedłużona gwarancja, którą zapewniamy, dotyczy także akumulatorów dla urządzeń bezprzewodowych. Nasi klienci mogą przywieźć i oddać u nas zużyty sprzęt, akcesoria oraz baterie, a my zapewnimy ich bezpieczną utylizację.


Zapraszamy na poniższą stronę internetową po informacje dotyczące gwarancji oraz rejestracji urządzeń Milwaukee.

Gwarancja i rejestracja

Części zamienne